• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Şile Parkeci

Ücretsiz Keşif Talebi İçin 216 471 47 57

Şile Parkeci Floorpan,Sunfloor,Novaclick,Çamsan,Serfloor, Bayilikleri ile Şile ve Şile’nin tüm mahallelerinde zemin kaplama hizmeti sunmaktadır. Bayisi olduğumuz markaların verdiği kalite ve güven hissiyatı ile Şile Parke Olarak Şile’de ve civar bölgelerde Uzman ve Deneyimli Personel ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Şile Parkeci Profesyonel ekipmanları ile de değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktayız.

(Tozsuz Makine)

Tozsuz Makine kullanmak müşterilerimizin eşyalı veya boyası yeni yapılmış ev ve işyerlerinde daha az toz çıkaran makineler kullanarak Parke işlerinizi sıkıntı olmaktan çıkartıyoruz.

(Kompresör)

Şile Parke Süpürgelik montajında Kompresör kullanarak süpürgelik lerdeki çivi izlerini görünmez hale getiriyoruz. Özellikle açık renkli Parke ve Süpürgeliklerde çivi ile montaj yapıldığında süpürgelik lerdeki çivi delikleri bir hayli can sıkıcıdır ve biz bu problemi dert olmak çıkartıyoruz.

(Bir Günde Teslimat)

Şile Zemin Kaplama alanınız kaç m2 olursa olsun geniş personel ağı ile işinizi bir günde teslim etme imkanına sahibiz.

(Ücretsiz Keşif Hizmeti)

Şile Parkeci olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin 216 471 47 57

(Alternatif Çözümler)

Şile Parke Ücretsiz Keşif hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktadır.

(Ödeme Kolaylığı)

Şile Laminat Parke olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Şile Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Şile Laminat Parkeci

Şile Derzli Parkeci

Şile Sudan Etkilenmeyen Parke

Şile 3D Parke

Şile Sistre ve Cila

Şile Parke Tamiri

Şile Süpürgelik Tamiri

Şile Süpürgelik Değişimi

Şile Ahşap Merdiven