• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Sancaktepe Parkeci

Ücretsiz Keşif Talebi İçin:   216 471 47 57

Sancaktepe Parkeci

2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe Parkeci uygulamalarının yapıldığı ve yeni yerleşimlerle birlikte yenilenen yerleşimlerin de olduğu bir ilçedir. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme parolasıyla çalışmayı gerektiren bir unsur olan Parkeci Sancaktepe sınırları içerisinde de tercihin laminat parkede olduğu bir zemin döşemesi çözümüdür. Bunun yanında lamine ve masif parke tercihleri de az değildir. Lamine görünümü verilen laminat parkeler en çok tercih edilen parke olma hüviyetine sahiptir. Masif parke ve lamine parkeye kıyasla ucuzdur.

Parke Seçiminde Kriterler

Yaşam alanına doğal bir görünüm kazandırmak isteyen Sancaktepe Parkeci çözümü arayanlar çareyi zemin kaplamasında “parke” kullanımında bulmaktadır. Çam, gürgen ve meşe parkeler en doğal zemin kaplaması olarak masif parke olarak adlandırılmaktadır. Lamine parkede 3 tabaka halinde yine doğal ağaçlar kullanılır. Ancak laminat parkede doğal olan ve olmayan unsurlar bir arada kullanılır. Bu durum laminat sağlığa zararlıdır anlamına gelmez. Kullanılan malzemeye bağlı olarak laminat parke diğerlerine göre daha hesaplı bir çözümdür. Zengin alternatiflerin bulunduğu zemin kaplaması metodudur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Sancaktepe Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin 216 471 47 57

Alternatif Çözümler

Sancaktepe Parke

Ücretsiz Keşif hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Sancaktepe Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Sancaktepe Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Sancaktepe Laminat Parkeci

Sancaktepe Derzli Parkeci

Sancaktepe Sudan Etkilenmeyen Parke

Sancaktepe 3D Parke

Sancaktepe Sistre ve Cila

Sancaktepe Parke Tamiri

Sancaktepe Süpürgelik Tamiri

Sancaktepe Süpürgelik Değişimi

Sancaktepe Ahşap Merdiven

Abdurrahmangazi Mahallesi Parkeci - Akpınar Mahallesi Parkeci - Atatürk Mahallesi Parkeci - Emek Mahallesi Parkeci - Eyüp Sultan Mahallesi Parkeci - Fatih Mahallesi Parkeci - Hilal Mahallesi Parkeci - İnönü Mahallesi - Kemal Türkler Mahallesi - Meclis Mahallesi Parkeci - Merve Mahallesi Parkeci - Mevlana Mahallesi Parkeci - Osmangazi Mahallesi Parkeci -Paşaköy Mahallesi Parkeci - Safa Mahallesi Parkeci - Sarıgazi Mahallesi Parkeci - Veysel Karani Mahallesi Parkeci - Yenidoğan Parkeci - Yunus Emre Mahallesi Parkeci