• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Maltepe Parkeci

Ücretsiz Keşif  Talebi İçin:   216 471 47 57

Maltepe Parkeci

Yer döşemesi konusunda en çok talep gören parke çeşitlerinin başında lamine parkeler, laminat parkeler ve masif parkeler gelmektedir. İstanbul’un güzel ilçelerinden biri olan Maltepe Parkeci olarak bu üç çeşidin imalatının ve zemine uygulamasının yapıldığı bir mekandır. Laminat ve lamine parkelerin yanı sıra masif parkelerin birbirlerine karşı üstünlükleri ve zayıf yanları vardır. Lamine parkeler ve masif parkeler tamamen doğal bir parke çözümüdür. Laminat parkelerde ise doğal olmasa da görünüm bakımından insanları cezbeden hesaplı çözümdür.

Parke Uygulamasında Kalite

Tercih ister masif Maltepe parke, ister lamine parke, isterse laminat parke olsun, parkenin kalitesi kadar önemli diğer bir husus, uygulamada kullanılan yapıştırıcılar ve kaliteli işçiliktir. En doğal ve pahalı çözüm olan masif parkeye göre lamine parke bir fiyat avantajına sahiptir. Laminat parke de lamine parke ve masif parkeye kıyasla hesaplı olmasıyla ön plandadır. Evini yeniden dekore ettirmek isteyenler ve yeni ev yaptıranlar hangisi tercih ederse etsin parke Maltepe ilçesinde hepsinin uygulaması yapılmaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Maltepe Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin 216 471 47 57

Alternatif Çözümler

Maltepe Parkeci

Ücretsiz Keşif  hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Maltepe Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Maltepe Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Maltepe Laminat Parke

Maltepe Derzli Parke

Maltepe Sudan Etkilenmeyen Parke

Maltepe 3D Parke

Maltepe Sistre ve Cila

Maltepe Parke Tamiri

Maltepe Süpürgelik Tamiri

Maltepe Süpürgelik Değişimi

Maltepe  Ahşap Merdiven

Altayçeşme ParkeciAltıntepe ParkeciAydınevler ParkeciBağlarbaşı ParkeciBaşıbüyük ParkeciBüyükbakkalköy ParkeciÇınar Mahallesi ParkeciEsenkent Parkeci -Feyzullah ParkeciFındıklı ParkeciGirne ParkeciGülensu ParkeciGülsuyu Parkeciİdealtepe ParkeciKüçükyalı ParkeciYalı Mahallesi ParkeciZümrütevler Parkeci