• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Kartal Parkeci

Ücretsiz Keşif  Talebi İçin  216 471 47 57

Kartal Parkeci

Lamine ve laminat parke, günümüzde en fazla talep gören parke çözümleri arasındadır. Bu bakımdan İstanbul’da Kartal Parkeci firmalarından pek çoğu lamine ve laminatın yanı sıra masif parke imalatı ve uygulaması yapmaktadır. Parkelerde malzeme kalitesi ile birlikte en önemli mesele kaliteli işçiliktir. Evlerin zemin kaplamasında en çok tercih edilen Parkeci Kartal ilçesinde de lamine ve laminat parkedir. Laminat parkeler tamamen doğal değildir. Sıkıştırılmış talaş üstüne reçine emdirilmiş bir kağıt olarak tanımlanır ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Parkede Kaliteli İşçilik

Laminat parke bir kesitle ifade etmek gerekirse üst katman cila tabakasıdır. Kağıt tabaka, HDF tabakası ve denge kağıdı bulunmaktadır. Bu bakımdan Kartal Laminat Parke tercihinin yoğun yaşandığı bir ilçedir. Laminede ise başlıca 3 tabaka vardır. Üst katta 4, orta katta 8, alt katta 2 mm ağaç bulunmaktadır. Laminat parkeye göre pahalı bir çözümdür. Lamine %100 doğaldır. masif parke, lam parke, lamine parke ve mozaik parke piyasa da en çok tercih edilen parkelerdir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Kartal Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin 216 471 47 57

Alternatif Çözümler

Kartal Parke

Ücretsiz Keşif  hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktayız.

Ödeme Kolaylığı

Kartal Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Kartal Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Kartal Parkeci

Kartal Laminat Parkeci

Kartal  Derzli Parke

Kartal  Sudan Etkilenmeyen Parke

Kartal  3D Parke

Kartal Sistre ve Cila

Kartal  Parke Tamiri

Kartal  Süpürgelik Tamiri

Kartal  Süpürgelik Değişimi

Kartal  Ahşap Merdiven

Atalar Parkeci - Cevizli Parkeci - Cumhuriyet Mahallesi Parkeci - Çarşı Mahallesi Parkeci - Çavuşoğlu Mahallesi Parkeci - Esentepe Parkeci - Gümüşpınar Parkeci - Hürriyet Mahallesi Parkeci - Karlıktepe Parkeci - Kordonboyu Parkeci - Orhantepe Parkeci - Orta Mahalle Parkeci - Petroliş Mahallesi Parkeci - Soğanlık Parkeci - Topselvi Parkeci -Uğurmumcu Parkeci -Yakacık Parkeci - Yalı Mahallesi Parkeci - Yukarı Mahallesi Parkeci - Yunus Mahallesi Parkeci