• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Kadıköy Parkeci

Ücretsiz Keşif  Talebi İçin   216 471 47 57

Kadıköy Parkeci

İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olan Kadıköy parkeci firma sayısı olarak bazı alternatiflerin olduğu bir ilçedir. Geleneksel masif parkeler kaliteli ve iyi kurutulmuş ahşabın kullanıldığı parkelerdir. Meşe, dişbudak, gül ağacı ve gürgen en çok kullanılan sert ağaçlardır. Tutkalla zemine uygulaması yapılır. Vernik ve zımpara tozu karışımıyla olası boşluklar doldurulur. Uygulamada nitelikli işçilik gerektirir. Diğer parkelere göre daha pahalı olsa da kullanım ömrü ve dayanıklılık bakımından diğerlerine büyük fark atmaktadır. Daha doğal bir üründür.

Lamine ve Laminat Parke

Söz konusu lamine ve laminat Parkeci Kadıköy ilçesinde masif parkeden daha fazla talep görmektedir. Bunun başlıca sebebi elbette maliyet meselesidir. Lamine parkeler üç katmandan meydana gelir. Uygun nitelikteki ahşaptan tabaka damarları birbirine dik şekilde sıcak preste tutkalla yapıştırılır. Ayrıca Kadıköy parke tercihlerinden birisi olan laminat parke ise ara katta MDF kullanıldığı parkelerdir. Lamineden diğer farkı ise aradaki malzeme ahşaptır. Bu nedenle laminat parke lamine parkeye göre pahalıdır. En pahalısı masif parkedir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Kadıköy Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin 216 471 47 57

Alternatif Çözümler

Kadıköy Parkeci

Ücretsiz Keşif  hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktadır.

Ödeme Kolaylığı

Kadıköy Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Kadıköy Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kadıköy Laminat Parkeci

Kadıköy Derzli Parke

Kadıköy Sudan Etkilenmeyen Parke

Kadıköy 3D Parke

Kadıköy Sistre ve Cila

Kadıköy Parke Tamiri

Kadıköy Süpürgelik Tamiri

Kadıköy Süpürgelik Değişimi

Kadıköy Ahşap Merdiven

19 Mayıs Mahallesi Parkeci - Acıbadem Parkeci - Bostancı Parkeci - Caddebostan Parkeci - Caferağa Parkeci - Dumlupınar Parkeci  - Eğitim Mahallesi Parkeci - Erenköy Parkeci - Fenerbahçe Parkeci - Feneryolu Parkeci - Fikirtepe Parkeci - Göztepe Parkeci - Hasanpaşa Parkeci - Koşuyolu Parkeci -Kozyatağı Parkeci - Merdivenköy Parkeci - Osmanağa Parkeci - Rasimpaşa Parkeci - Sahrayı Cedit Parkeci - Suadiye Parkeci - Zühtüpaşa Parkeci