• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Bostancı Parkeci

Ücretsiz Keşif Talebi İçin:   216 471 47 57

Bostancı Parkeci

İstanbul’un Karadeniz’e kıyısı bulunan şirin ilçesi Bostancı parkeci uygulamalarının yapıldığı bir yerleşim yeridir. Yeni binalarla birlikte yenilenen mekanların da olduğu Bostancı parkeci tercihlerinde laminat, lamine ve masif parkenin seçildiği bir ilçedir. Laminat ve lamine seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir konu, yasaklı kimyasal madde içerip içermediğinin kontrolüdür. E1 yeterlik belgesi gönül rahatlığıyla kullanılabilen parkeler için bir ölçüdür. Bazı yasaklı kimyasal maddeler kullanılarak yapılan parkeler insan sağlığına son derece zararlıdır. Bu nedenle E1 belgesi sorgulanmalıdır.

Bostancı’da Parke Çözümleri

Yer döşemesi alternatiflerinden birisi olan lamine Parke Bostancı için de çok tercih edilen bir üründür. Lamine parkeler doğal olup, 3 tabakalı ahşaplardan oluşmaktadır. Masif parkeler tek parça ahşap ve %100 doğal yer kaplaması çözümüdür. Tercih ister laminatta, ister laminede isterse masif parkeden yana kullanılsın, kaliteli işçilik ve doğru uygulama malzemesinin kullanılması büyük önem taşır. Kimse yerinden oynayan parkelerin olduğu mekanlarda yaşamak istemez. Belli bir maliyet gerektiren parke uygulamaları müşteri memnuniyetini zorunlu kılar.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Bostancı Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin  216 471 47 57

Alternatif Çözümler

Bostancı Parke

Ücretsiz Keşif hizmeti ile yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerine alternatif çözümler üreterek en doğru tercihi amaçlamaktayız.

Ödeme Kolaylığı

Bostancı Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Bostancı Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Bostancı Laminat Parkeci

Bostancı Derzli Parkeci

Bostancı Sudan Etkilenmeyen Parke

Bostancı 3D Parke

Bostancı Sistre ve Cila

Bostancı Parke Tamiri

Bostancı Süpürgelik Tamiri

Bostancı Süpürgelik Değişimi

Bostancı Ahşap Merdiven

Bostancı Parke,Bostancı Parkeci,Bostancıda Parkeci,Parkeci Bostancı,Caddebostan Parkeci,Bağdat Caddesi Parkeci,Bostancı Parke Cila,Bostancı Sistre Cila,Erenköy Parkeci,Kozyatağı Parkeci,Şaşkın Bakkal Parkeci,