• (216) 471 47 57
  • info@ervaparke.com

Ataşehir Parkeci

Ücretsiz Keşif Talebi İçin:   216 471 47 57

Ataşehir Parkeci

Parkeler kaliteli malzeme ve işçilik gerektiren ve ev dekorasyonunda önem taşıyan detaylardır. Ahşap parkeler, lamine parkeler ve laminat parkeler en çok ilgi gören parke türleridir. İstanbul’un Anadolu yakasının güzel ilçesi Ataşehir parkeci söz konusu olduğunda bazı alternatiflere sahiptir. Önemli olan ise müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikten ödün vermeyen firmaya ulaşmaktır. 17 mahallesi bulunan Ataşehir laminant parkeci olarak meşe ve çam ürünlerle evlere şıklık ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Ataşehir Mahalleleri ve Parkecilik

Aşıkveysel, Atatürk,  Esatpaşa, Ferhatpaşa, İçerenköy, Barbaros, Yenişehir,  İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Yenisahra, Fetih, Yeniçamlıca, Mevlana, Mimarsinan, Mustafakemal ve Örnek Mahalleleri bulunan Ataşehir parkeci imalatının ve uygulamasının yapıldığı bir ilçedir. Doğal bir malzeme olması nedeniyle parkeler yapı işlerinde sıklıkla kullanılan bir yer döşemesi unsurlarıdır. Geleneksel masif ahşaplar günümüzde yerini laminat ve lamine parkelere bırakmış durumdadır. Laminat parkeler kağıda reçine emdirilerek elde edilen kaplama levhalardır. Lamine parke ise ahşap malzeme tabakalarının birbirine yapıştırılmasıyla elde edilir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Ataşehir Parkeci

olarak 50m2 üzeri alanlarda bizi arayarak Ücretsiz Keşif talep etmeniz yeterli. Mümkün ise aynı gün yerinde keşif yaparak sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli İletişim İçin  216 471 47 57

Ödeme Kolaylığı

Ataşehir Laminat Parke

olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Ataşehir Parke Kredi Kartı ile 7 taksit ödeme imkanı’da sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Ataşehir Parkeci

Ataşehir Laminat Parkeci

Ataşehir Derzli Parkeci

Ataşehir Sudan Etkilenmeyen Parke

Ataşehir 3D Parke

Ataşehir Sistre ve Cila

Ataşehir Parke Tamiri

Ataşehir Süpürgelik Tamiri

Ataşehir Süpürgelik Değişimi

Ataşehir Ahşap Merdiven

Ataşehir Aşık Veysel Mahallesi Parkeci - Ataşehir Atatürk Mahallesi Parkeci - Ataşehir Ferhatpaşa Parkeci - Ataşehir Barbaros Mahallesi Parkeci - Ataşehir Esatpasa Parkeci - Ataşehir Fetıh Mahallesi Parkeci - Ataşehir İçerenköy Parkeci - Ataşehir İnönü Mahallesi Parkeci - Ataşehir Kayışdağı Parkeci - Ataşehir Küçükbakkalköy Parkeci - Ataşehir Mevlana Mahallesi Parkeci - Ataşehir Mimar Sinan Parkeci - Ataşehir Mustafa Kemal Parkeci - Örnek Mahallesi Parkeci - Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesi Parkeci - Ataşehir Yeni Sahra Mahallesi Parkeci - Ataşehir Yenişehir Mahallesi Parkeci